Završen je “Memorijalni košarkaški turnir Jozo+8”.
Na turniru su sudjelovale 4 muške i 4 ženske ekipe. Muške ekipe: KK “Travnik”, KK “Brod”, KK “Kengur” i OKK “Vitez”. Ženske ekipe: KK “Jumper”, KK “Bersellum”, KK “Travnik” i OKK “Vitez”. Igralo se na dva terena, ukupno je odigrano 8 utakmica gdje se moglo vidjeti odličnih poteza i dobre košarke.
Poredak na kraju glasio je:
Muškarci⛹️♂️
1. KK “Kengur”
2. OKK Vitez
3. KK “Brod
4. KK Travnik
Djevojke ⛹️♀️
1. KK “Jumper”
2. OKK Vitez
3. KK “Bersellum”
4. KK Travnik
Čestitke pobjednicima i hvala svima koji su na bilo koji način pomogli oko organizacije turnira.
Hvala i svim ekipama na odazivu, te se nadamo da se vidimo i sljedeće godine.
Foto by Alojz Mlakic
