Kao i svake godine, u Vitezu će se 24.prosinca slaviti svete mise polnoćke u župnoj crkvi sv. Jurja, u filijalnim crkvama sv. Leopolda Mandića i sv. Mateja te na brdu Kalvarija.
Na Kalvariji u Malom Mošunju, točno u ponoć , slavit će se tradicionalna sveta misa polnoćka. Prije misnog slavlja, pozivaju se vjernici s područja općine Vitez, ali i susjednih općina da poslije obiteljske večere dođu u Mali Mošunj, već od 18,00 sati i u tišini i molitvi upale svijeće s obje strane staze, prema brdu Kalvarija.
Nakon polnoćke, svi okupljeni vjernici će, u blagdanskom duhu i raspoloženju, jedni drugima čestitati Božić i nastaviti druženje uz kuhano vino, poručuju organizatori, mještani Maloga Mošunja.
