Čitatelj našeg portala poslao nam je video na kojem se vidi zgrada u izgradnji, zgrada koja će kroz nekoliko mjeseci postati nova škola.
Međutim na videu se vide i Novotravnička djeca koja na vrhu zgrade uništavaju, čupaju i bacaju stiropol. Postavlja se pitanje: kojim životnim vrijednostima učimo djecu u svojim domovima?
Zapravo jesmo li uopće svjesni toga što naša djeca nose u sebi!? Ogleda li se kultura bh. društva kroz ovaj video?
Ima li ova država budućnosti sa ovakvim mladim ljudima? Što poduzeti? S obzirom kako kotiramo, možda bi radove bilo najbolje i zaustaviti?!
Sarkastično mislim. Stanje je u zemlji i dobro kakvi smo mi, jebo ti nas!
Video pogledajte OVDJE.
