Šlep služba “Zilić” nastanjena u Zenici u trenutnim situacijama u kojima se nalazi stanovništvo Zeničko-dobojskog i Srednjobosanskog kantona, usljed poplava, pokazalo je da se ne radi o samo profesionalnom timu ljudi, nego i vrlo humanom.
Naime, na svojoj oficijelnoj Facebook stranici objavili su post u kojem nude pomoć svima onima kojima je potrebna, usljed novonastalih poplava, te da će sve usluge odraditi besplatno.
“Ako nekom treba usluga šlep službe radi poplava rado ćemo pomoći besplatno !!! 062770700”, poručili su ispred šlap službe “Zilić”.
Podsjećamo, šlep služba “Zilić” svojim klijentima nudi pomoć na cesti u svakom periodu dana i noći, te tokom svih godišnjih doba, popravljanje i registraciju vozila, punjenje klima, kao i vulkanizerske poslove.
