Hrvatska bolnica „Dr. fra Mato Nikolić“ je uspješno okončala projekt dogradnje bolnice sa novom, šestom lamelom.
Sa novim prostorom u šestoj lameli se proširuju smještajni kapaciteti, omogućava uvođenje novih usluga i osiguravaju bolji uvjeti za boravak, liječenje i rad u bolnici.
Svečano otvorenje šeste lamele biti će u srijedu, 24.04.2019.godine u 11 sati.
Svečanom otvorenju će nazočiti i dužnosnici iz Republike Hrvatske i sa svih razina vlasti u Bosni i Hercegovini, te gospodarstvenici, čelnici javnih ustanova i brojni drugi predstavnici iz društvenog i javnog života.
Protokol svečanog otvorenja je:
11.00 – Svečano otvorenje šeste lamele u Hrvatskoj bolnici „Dr. fra Mato Nikolić“
(Hrvatska bolnica „Dr. fra Mato Nikolić“, Nova Bila, općina Travnik)
12.30 – Promocija monografije Hrvatske bolnice „Dr. fra Mato Nikolić“
(Kongresna dvorana hotela „Central“, Franšizni centar BiH, općina Vitez)