U srijedu otvaranje šeste lamele Hrvatske bolnice “dr.fra Mato Nikolić” u Novoj Biloj

Hrvatska bolnica „Dr. fra Mato Nikolić“ je uspješno okončala projekt dogradnje bolnice sa novom, šestom lamelom.

Sa novim prostorom u šestoj lameli se proširuju smještajni kapaciteti, omogućava uvođenje novih usluga i osiguravaju bolji uvjeti za boravak, liječenje i rad u bolnici.

Svečano otvorenje šeste lamele biti će u srijedu, 24.04.2019.godine u 11 sati.

Svečanom otvorenju će nazočiti i dužnosnici iz Republike Hrvatske i sa svih razina vlasti u Bosni i Hercegovini, te gospodarstvenici, čelnici javnih ustanova i brojni drugi predstavnici iz društvenog i javnog života.

Protokol svečanog otvorenja je:

11.00 – Svečano otvorenje šeste lamele u Hrvatskoj bolnici „Dr. fra Mato Nikolić“

(Hrvatska bolnica „Dr. fra Mato Nikolić“, Nova Bila, općina Travnik)

12.30 – Promocija monografije Hrvatske bolnice „Dr. fra Mato Nikolić“

(Kongresna dvorana hotela „Central“, Franšizni centar BiH, općina Vitez)