U petak svečano otvorenje klizališta u Vitezu

Općina Vitez vas poziva na svečano otvorenje klizališta na otvorenom, na platou kod Hotela Vitez.
Radovi na postavljanju leda za klizalište počeli su danas.
Otvorenje sezone klizanja biti će u petak, 6. prosinca, s početkom u 16,30 sati, a posjetitelje očekuje i prigodan program. Na dan otvorenja, ulaz je slobodan. Ostalim danima najam klizaljki će se naplaćivati 3 KM/30 minuta. Klizalište će biti otvoreno svakim danom od 16,00 do 22,00 sata, od 6.12.2019. do 6.1.2020. godine. U okviru klizališta, posjetitelje očekuju i drugi zanimljivi sadržaji, uz raznovrsnu ponudu toplih napitaka i drugih ukusnih delicija. Budimo svi zajedno dijelom Ledene čarolije u središtu grada!