U petak se otvara skijalište na Vlašiću!

Kako javljaju iz firme Ozon d.d. Travnik u petak, 27.12 2019.godine ski liftovi SRC Vlašić se stavljaju u funkciju, te se službeno otvara skijalište!

Jeste li već pripremili ⛷️ ???

Ako niste, požurite, jer Vlašić će za prve ovosezonske ljubitelje snježnih aktivnosti otvoriti svoje staze ✌️

➡️➡️Čestitke Ozon d.d. Travnik na brzom i efikasnom uređenju i dodatnom zasnježivanju staza na Vlašiću. Iz Ozon d.d. Travnik poručuju da će, iako poduzimaju sve potrebne napore, ukoliko vremenske prilike ne dozvole da se stvore neophodni uslovi za skijanje, prolongirati otvaranje skijališta, a o čemu će svakako obavijestiti posjetitelje.

ℹ️Vlašić, trenutno ⤵️⤵️

️ Na stazama do 25 cm
️ -0,8° C
Vlažnost 91%
️ Umjereno

❄️❄️ Dobro nam došli ❄️❄️
___________________________________________