U centru Jajca postavljena svjetleća jelka

JAJCE – U suradnji s poduzećem Metaling Jajce, udruga „Kralj Stjepan Tomašević“ je sinoć u centru grada, na kružnom toku, postavila svjetleću jelku visine 6 metara.

Ovo je još jedan projekt kojim želimo uljepšati božićni ugođaj u našem gradu.

Zahvaljujemo poduzeću Metaling i njenim vlasnicima Pili i Stipi Dujiću, koji su nam, kao i puno puta prije, izišli u susret te donirali cjelokupnu metalnu konstrukciju i montažu jelke.

U danima koji slijede održat će se program manifestacije „Božić u kraljevskom gradu 2019.“ koji je ove godine organiziran u suradnji brojnih udruga i institucija Jajca, uključujući i Udrugu „Kralj Stjepan Tomašević“.

Pozivamo vas da posjetite božićne sajmove i druge kulturno sportske događaje u okviru ove manifestacije.

UO Udruge „Kralj Stjepan Tomašević“ Jajce