Tragedija u središnjoj Bosni: Mladić doživio strujni udar i poginuo

Mlađi muškarac poginuo je jučer poslijepodne u fojničnom naselju Nadbare, nakon što je doživio strujni udar te pao s visine. Ova informacija potvrđena je iz MUP-a Srednjobosanske županije.
 
Prema neslužbenim informacijama, mladić je oko 17 sati radio na krovu kuće. On je prilikom podizanja table lima na krov zakačio žice od struje, a potom pao s krova. Mladić je usljed zadobivenih ozljeda preminuo, a očevid na mjestu događaja obavili su policajci MUP-a SBŽ, piše Faktor. (Dnevnik.ba)