Osoba inicijala B.G. skočila je s drugog kata u Domu umirovljenika u Banja Luci i ostala na mjestu mrtva.
Kako piše Srpskainfo, nesreća se dogodila jučer oko 15 sati. Radi se o muškarcu u poznijoj životnoj dobi, koji je godinama živio u Domu umirovljenika kod Zelenog mosta.
— Nije bila nesreća, namjerno je to učinio, a zašto je odlučio tako okončati život, vjerojatno nikad nećemo saznati – navodi dobro obaviješten izvor Srpskainfo.
Dodaje da je policija obavila očevid i da su nakon samoubojstva stanari Doma umirovljenika, očekivano, uznemireni.
Scena.ba
