Tragedija u BiH: Stariji muškarac skočio je s drugog kata Doma umirovljenika

Osoba inicijala B.G. skočila je s drugog kata u Domu umirovljenika u Banja Luci i ostala na mjestu mrtva.

Kako piše Srpskainfo, nesreća se dogodila jučer oko 15 sati. Radi se o muškarcu u poznijoj životnoj dobi, koji je godinama živio u Domu umirovljenika kod Zelenog mosta.

— Nije bila nesreća, namjerno je to učinio, a zašto je odlučio tako okončati život, vjerojatno nikad nećemo saznati – navodi dobro obaviješten izvor Srpskainfo.

Dodaje da je policija obavila očevid i da su nakon samoubojstva stanari Doma umirovljenika, očekivano, uznemireni.

Scena.ba