Teška prometna nesreća kod Mostara: Dvije osobe povrijeđene, nastale velike gužve

Najmanje dvije osobe su ozlijeđene u prometnoj nesreći koja se u 15:15 sati dogodila na magistralnoj cesti M-17 kod Ortiješa.

U sudaru su sudjelovala dva osobna vozila i jedno teretno, a ozlijeđeni su prevezeni u bolnicu Južni logor, potvrdila je glasnogovornica MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije, Ilijana Miloš.

Promet se na ovoj dionici odvija usporeno jer je u tijeku očevid.

Kako se može vidjeti na fotografiji, na jednom od automobila je uslijed nesreće nastala veća materijalna šteta.

SCena.ba