Teška nesreća u Banja Luci, automobil potpuno uništen nakon što je udario u ogradu mosta

Teška prometna nesreća dogodila se kasno sinoć u banjalučkom naselju Česma u kojoj je bilo ozlijeđenih osoba, a na automobilu je nastala velika materijalna šteta.

Do nesreće je došlo na mostu na nasipu, a kako navodi ATV, sudjelovalo je jedno vozilo.

ATV piše da je ekipa Hitne pomoći prevezla ozlijeđene osobe u bolnicu, no nije poznato koliko ih je.

Vozilo je vjerojatno udarilo u desnu ogradu mosta te je od siline udarca razbilo ogradu i vratilo se na kolnik.

Trenutno nisu dostupne službene informacije o tome što se dogodilo i koliko je osoba ozlijeđeno.

Scena.ba