U subotu, 22. prosinca od 15 sati održat će se Božićni sajam ispred župne crkve Svetog Martina u Bučićima, pod nazivom “Božićna priča u Bučićima”.
Zvuci božićnih zvončića, mirisi kuhanog vina i raznih delicija, zabava, dobra hrana, jedinstveni događaji, umjetnost, ali i istinski blagdanski ugođaj očekuju sve posjetitelje.
Organizator “Božićne priče” župa sv. Martina i mjesni odbor Bučići, pozivaju sve ljude dobre volje da dođu u Bučiće i uživaju u blagdanskom raspoloženju
