Župa svetog Josipa u novotravničkom naselju Rankovići sutra, 5.kolovoza, organizira “Prvi godišnji susret župljana”.
Svetu misu u 11 sati predvodit će mons. dr. Pavo Jurišić, profesor na KBF u Sarajevu i arhiđakon gučegorski.
U sklopu susreta najavljen je i blagoslov i otvorenje botaničkog vrta, te otkrivenje spomenika pokojnom župniku vlč. Josipu Matkoviću.
Nakon svete mise organizirano je i druženje u dvorištu župne crkve uz tamburaški sastav „Lašvanske tamburice“.
