Stotinjak planinara i rekreativaca sudjelovalo na novogodišnjem usponu na Vranicu

Već 12.godina za redom Planinarsko društvo KUK iz Novog Travnika organizira novogodišnji uspon na Vranicu.

Ove godine unatoč lošem vremenu, sudjelovalo je oko stotinjak planinara i rekreativaca.

Cjelodnevno druženje započelo je u 6 sati okupljanjem u caffe Milanu, a onda se preko Kotara, Busovačkih staja, Jezera planinarilo do vrha Vranice zvanog Nadkrstac.

Druženje je kasnije nastavljeno u domu Sebešić, gdje se uz vino i mezu zapjevalo i družilo do kasnih sati.

Vidimo se dogodine na 13.usponu na Vranicu!