Na Gradskom stadionu u Novom Travniku danas je snimljena milenijska fotografija u čast i znak podrške hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji u večerašnjem finalu SP-a u Rusiji.

Organizator je udruga navijača “Uvijek vjerni – Novi Travnik”, a fotografija je nastala pod motom “Srce ponosno za Vatrene”.

Pozivu su se odazvali brojni novotravnički Hrvati, od onih najmlađih pa do najstarijih. U obliku srca, kako kažu, srca ponosnog – srca Središnje Bosne, za hrvatsku nogometnu reprezentaciju do pobjede i titule prvaka svijeta.
Dnevnik.ba
