PROMETNA NESREĆA: Vozač izbio banderu na glavnoj magistrali u Zenici, prevezen u zeničku bolnicu

Jedna je osoba ozlijeđena u prometnoj nesreći koja se danas oko 10:30 dogodila na Glavnoj gradskoj magistrali u Zenici.

Iz Operativnog centra Ministarstva unutarnjih poslova Zeničko-dobojske županije priopćili su da je u nesreći sudjelovalo jedno putničko motorno vozilo čiji je vozač, iz zasad neutvrđenih razloga, izgubio nadzor nad vozilom.

“Vozilom je upravljao T. E., rođen 2006. godine, koji je iz zasad neutvrđenih razloga ostvario kontakt sa stupom ulične rasvjete”, naveli su iz Operativnog centra MUP-a ZDŽ.

Dodali su da je vozač tom prigodom zadobio ozljede te da je prevezen na Hitni odjel Kantonalne bolnice Zenica.

Vozilu je nakon udara u stup ulične rasvjete otpao jedan kotač, a automobil je završio na kolničkom traku kojim se odvijao promet u suprotnom smjeru. Zbog toga je radi očevida promet bio obustavljen te se odvijao zamjenskim cestama.

Scena.ba