Prometna nesreća u centru Novog Travnika

U ulici Kralja Tvrtka u Novom Travniku danas oko 13:30 sati dogodila se prometna nesreća u kojoj su sudjelovali jedan automobil i motocikl. Prema prvim informacijama lakše je ozlijeđen vozač motocila K.A. koji je najprije zbrinut u Domu zdravlja, a potom prevezen u Bolnicu Dr. Fra Mato Nikolić u Novoj Biloj .

U tijeku je očevid pa je promet još uvijek blokiran.