Poziv Novotravničanima da isprate kamione koji će simbolično predstavljati dolazak humanitarnog konvoj

Večeras, 19. prosinca, u Novoj Biloj svečano će biti obilježeno 25 godina od dolaska humanitarnog konvoja “Bijeli put za Novu Bilu i Bosnu Srebrenu“. Tim povodom Organizacijski odbor obljetnice poziva sve Novovtravničane dobre volje da se okupe ispred TC „TD“ (Konzum) u Novom Travniku, u 17:30 sati, kako bi ispratili.

Kamioni iz Novog Travnika krenut će u 18 sati za Novu Bilu.

Također, pozivamo sve Vas i na Svetu misu koja će se slaviti u 18 sati u župnoj crkvi Duha Svetoga u Novoj Biloj. Koristimo ovu priliku da čestitamo nadolazeći Božić i Novu 2019. godinu, poručuju.