Povodom sjećanja na 18 poginulih branitelja HVO-a u Domovinskom ratu na “Beginom brdu” (Streljana, Pribilovići) održat će se polaganje vijenaca i paljenje svijeća na Središnjem spomen obilježju (ispred zgrade Općine) u srijedu, 3. listopada 2018. godine sa početkom u 16:30 sati.
Sveta misa za 18 poginulih branitelja služit će se u crkvi “Uzašašća Gospodinova” u Novom Travniku sa početkom u 17 sati.

