Povodom Cvjetne nedjelje, u spomen na poginule branitelje HVO-a i civile u Domovinskom ratu u subotu, od 17 sati, održat će se polaganje vijenaca i paljenje svijeća na Središnjem spomen obilježju (ispred zgrade Općine) u Novom Travniku.
Iz Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Novi Travnik pozivaju Novotravničane da im se u što većem broj pridruže taj dan kako bi se prisjetili poginulih branitelja i civila.