Povodom obilježavanja manifestacije Dan općine Travnik, danas je u organizaciji Katolički školski centar “Petar Barbarić” Travnik revijalnom utakmica zvanično otvoren novo igralište KŠC „Petar Barbarić“ Travnik.
Zahvaljujemo KŠC “Petar Barbarić” na učestvovanju i doprinosu u obilježavanju manifestacije Dan općine Travnik