Novotravnički košarkaši zahvalili “Sport plusu” na pomoći: Spremni za nove pobjede

Članovi Košarkaškog kluba “Novi Travnik” kao zahvalu za višegodišnju podršku i nesebične donacije uručili su danas dar i zahvalnicu Sportskoj kladionici “Sport plus”.

Kako je kazao Tahir Mahalbašić, član uprave “KK Novi Travnik”, dvije selekcije u mlađim dobnim uzrastima i jedna pripremna selekcija pionira dobili su novu sportsku opremu u kojoj će u godinama pred nama braniti boje Novog Travnika.

“Zahvaljujemo se “Sport plusu” na pomoći, sada imamo prave natjecateljske dresove s logom da dostojno predstavljamo naš grad. Kod nas je sport uvijek bio na prvom mjestu, kao i zdravlje, odgoj i druženje igrača sve tri nacije”, rekao je Mahalbašić.

Prema njegovim riječima, KK “Novi Travnik” trenutno okuplja dvije selekcije u kantonalnoj ligi, imaju muške i žensku ekipu, a usprkos teškim uvjetima rada postižu zapažene rezultate.

“Prošlu godinu naši pioniri su bili treći među 12 ekipa. Uvjeti su takvi kakvi jesu, mi se snalazimo i hvala svima koji nas podržavaju”, rekao je Mahalbašić.

U ime “Sport plusa” dar, fotografiju igrača KK “Novi Travnik”, primio je direktor Marko Milanović, koji je naglasio da je jedna od najvažnijih stvari koje jedno poduzeće može ponuditi svojoj zajednici – društveno odgovorno poslovanje.

“Pomoći lokalnoj zajednici u kojoj radite je nešto što bi svako poduzeće moralo raditi. Mi smo se uvijek rado odazivali na ovakve akcije i drago nam je što uz našu pomoć košarkaška mladost Novog Travnika ostvaruje tako zapažene rezultate”, rekao je Milanović.