Ovog vikenda je u Sarajevu održano natjecanje u kickboksu WAKO Grand Prix gdje su nastupili i članovi Kickboxing kluba Eagles.

Na natjecanju je nastupilo 670 boraca iz 96 klubova i 9 zemalja. Eagles SCM je predstavljalo 10 boraca i izborili su ukupno peto mjesto kao klub na turniru. Na turniru je nastupila i Mateja Matošević iz Nove Bile koje je osvojila zlatnu medalju u disciplini KL i srebrenu u disciplini LC u kategoriji do 60 kilograma.
Pored Mateje, još su nastupili i Anamarija Radman iz Novog Travnika koja je osvojila treće mjesto (-60 kg), Toni Mamuša, također iz Novog Travnika koji je osvojio drugo mjesto (do 89 kg) te Mario Matuka koji je osvojio prvo mjesto (apsolutna kategorija preko 94 kg.)
