Novi Travnik: U crkvi “Presvetog Trojstva” služena misa polnoćka ( VIDEO/FOTO)

Katolički vjernici na svetoj misi ponoćki, u crkvi Presvetog Trojstva u Novom Travniku, sinoć su obilježili dolazak Božića, jednog od najsvetijih blagdana.

Božićnu misu predvodio je župnik don Ante Ledić, a crkva je bila ispunjena do posljednjeg mjesta.