Jučer je u Novom Travniku u mjesnoj zajednici Pribilovići održana druga po redu “Priblovićanska noć”.
Druženje je počelo u 15 dati, paljenjem svijeća i molitvom kod križa koji štiti mještane od.vremenskih neprilika.

Druženje je kasnije nastavljeno u caffe “Amor” , a svrha druženja je okupljanje i zbližavanje svih mještana, onih koji su ostali ovdje da žive i onih koji su rasuti po vijelom svijetu.
Na druženju se okupio veliki broj mještana, kao i njihovih gostiju.
