Na redovnom sastanku vodstva i trenera NK “ROMARI” donesena je nova strategija razvoja kluba.
U predstojećoj sezoni osniva se seniorski i juniorski tim koji imaju za cilj utabati natjecateljski put generacijama koje tek dolaze.
Ovim potezom uplovili smo u ozbiljne vode nogometa u nadi kako ćemo izvrsnim generacijama koje će tek stasati u zrele nogometaše, omogućiti natjecanje u boljim i kvalitetnijim omladinskim ligama.
U protivnom, ostali bi u nižem natjecateljskom županijskom rangu što nam nije niti će biti cilj.
Duboko vjerujemo kako će naš put i donesena strategija uroditi plodom a našim nogometašima donijeti bogato iskustvo u ostvarenju dobrih rezultata.
Svim ekipama želimo uspjeh i sreću a našem trenerskom i voditeljskom kadru hrabrost u ispunjenju zajedničkih ciljeva- rekli su čelni ljudi iz NK Romari .
