NK Novi Travnik više no ikad treba iskrenu podršku navijača

Na redovitoj sjednici upravnog odbora NK Novi Travnik koji je zasjedao 17.10.2018 godine razmatrana je trenutna situacija oko kluba koja trenutno u najmanju ruku nije zavidna.

NK Novi Travnik se nalazi na posljednjem mjestu I lige Federacije sa osvojena 4 boda iz dosadašnjih 10 kola sa čim ne može biti nitko zadovoljan i doveden je u pitanje opstanak u I ligi već u jesenjem dijelu prvenstvu.

Navedena situacija je splet više okolnosti : -viši rang natjecanja zašto su potrebna veća financijska sredstva – odabira pojedinih igrača koji su trebali biti pojačanja u dosadašnjem dijelu nisu dali klubu ono zašto su dovedeni – u svakoj utakmici promašenih nekoliko idealnih prilika i nakon toga primanja golove najčešće svojim greškama – ali isto tako moramo napomenuti da smo ima li vrlo težak raspored zadnje četiri utakmice od čega dvije u gostima smo igrali sa ekipama koje su glavni favoriti za osvajanje prvog mjesta – neke okolnosti koje se valjda dešavaju ekipama koje smatraju malim klubovima.

Bez obzira na sve navedeno uprava je stava da još nije ništa izgubljeno i da klub može opstati u ligi jer je tek 1/3 odigranih utakmica i pred nama je još dosta bodova u igri.

Navedeno je moguće postići samo zajedništvom svih koji vole i osjećaju klub kao svoj.

Pozivamo sve naše navijače i sve Novotravničane da podrže klub jer klub Vas treba kako u situacijama kad smo prvi i najbolji (prošla godina) tako i sad kad nam se događa rezultatska kriza.

Već u subotu 20.10.2018 godine podržite NK Novi Travnik da upiše prvu pobjedu u ovoj sezoni i osvoji 3 boda, navodi se u priopćenju za javnost.