NK Novi Travnik u subotu dočekuje HNK Orašje

Novotravnički nogometaši u pokušaju ostanka u Prvoj ligi Federacije BiH u subotu u 15 sati na Gradskom stadionu u Novom Travniku dočekuju nogometaše HNK Orašja.

 

Nova tri boda pomogla bi Novotravničanima da ostanu na željenom kursu te da prvoligaške utakmice i u sljedećoj zoni gledamo u Novom Travniku.