Novotravnički nogometaši u pokušaju ostanka u Prvoj ligi Federacije BiH u subotu u 15 sati na Gradskom stadionu u Novom Travniku dočekuju nogometaše HNK Orašja.
Nova tri boda pomogla bi Novotravničanima da ostanu na željenom kursu te da prvoligaške utakmice i u sljedećoj zoni gledamo u Novom Travniku.