Na Vlašiću pada snijeg!

 

Večeras je počeo padati snijeg na Vlašiću.

Kao zanimljivost možemo spomenuti kako je još uvijek ljeto, kraj 8. mjeseca, a sniježni nanosi su kao u najvećoj zimskoj mećavi.

Da biste pogledali video kliknite ovdje:

“Eko-Fis Vlašić” UŽIVO.