Prije nekoliko godina pisali smo o katastrofalnom stanju u tzv. “Predsjedničkoj ulici” u novotravničkom naselju Bučići.
Ista ta ulica, danas liči na sve osim na dostojnu ulicu u kojoj žive ljudi, mještani Bučića, kojeg hrvatski političari posječuju svake dvije godine, samo pred izbore.
Zašto se ulica zove Predsjednička, pa zato jer žive svi predsjednici hrvatskih stranaka u toj ulici, a ona je u katastrofalnom stanju. Neka vam je na sramotu, a posebno HDZ Novi Travnik, koji u Bučićima prosječno uzme oko 1000 glasova.
Veliki problem ovog djela ulice, duge oko 1 km su odvodni kanali, rupe na asfaltu, ako ga još ima, kao i pjesak i voda koja ulazi u dvorišta nakon svake veće kiše.
Nadamo se da će Općina Novi Travnik i Kanton prepoznati ovaj problem i rješiti ga alarmantno već ovog ljeta, jer sljedeće zime ovog djela ulice neće biti.

U ime stanovnika “Predsjedničke ulice” unaprijed vam se zahvaljujem
I.Džambas
