Mještani novotravničkog sela Rankovići uredili pješačku stazu dugu 2km (FOTO)

Hvale vrijednu akciju danas su izveli mještani sela Rankovići, članovi KŠD Glavica i udruge Kosa.

Naime, radilo se o uređenju stare pješačke staze zvana “Široka staza”, koja je vodila od starog hrasta, preko Miletića gaja, pa sve do mjesta Pisenik prema Trenici.

Na današnjoj akciji sudjelovalo je 30tak.mještana, koji su motorkama, sjekirama, krampama i lopatama posjekli drveće j ponovno vratili stazu za pješaćenje.

Kako je to izgledalo, pogledajte u fotogaleriji: