Lendo i Stanić uputili čestitku u povodu pravoslavnog Božića

U povodu predstojećeg Božića, svim sugrađanima pravoslavne vjeroispovijesti upućujem najiskrenije čestitke, poručuje načelnik Refik Lendo.

 

Neka Božićna radost u vaše domove unese svjetlost mira, ljubav i zdravlje!

Također, Povodom pravoslavnog Božića u ime Općinskog vijeća Novi Travnik i u svoje osobno ime vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti sretan Božić, sa željom da božićne blagdane proslavite u zdravlju, miru , dobrom raspoloženju, sreći i zadovoljstvu sa svojim obiteljima i bližnjima, poručio je predsjedatelj Fabo Stanić.

 

www.ont.gov.ba