Krajem kolovoza prezentacija uspona na Mont Blanc

Prezentacija uspona na Mont Blanc koji je realiziran tijekom prošlog mjeseca na najviši vrh Francuske/Italije, Mont Blanc, 4.810 m n/v, zakazana je za 29. kolovoza u 19:00 sati u Zelenoj Sali Osnovne škole Novi Travnik.
Posebnost događaja je u tome što je u ekipi sudjelovala i novotravničanka Danijela Tomičić Garić i tako postala prva naša sugrađanka na vrhu ove kultne planine.
Vrlo zanimljivu priču smo imali prilike čitati na web portalima, a sve to i još puno više slikom i riječju o avanturi kroz koju će nas provesti Danijela, možemo čuti kad nam dođe u goste .
Ekspediciju sa čak 16 članova je organiziralo HPD PRENJ 1933 u kojoj je sudjelovao i naš kolega Dragan Piliškić, a sam uspon je uspješno izvršen.
Do sada brojimo 12 novotravničana na vrhu Mont Blanca, a nadamo se da će brojka uskoro i dalje rasti.