Vrhobosanski nadbiskup, kardinal Vinko Puljić predvodit će u ponedjeljak u 17 sati svetu misu uočnicu i posvetu oltara u župnoj crkvi u novotravničkoj župi Rankovići.
Dio je to obilježavanja blagdana Svetog Josipa, a centralno misno slavlje bit će održano u utorak, kada će svete mise biti u 9 i 11 sati, a koje će predvoditi don Ljubo Planinić, župnik župe Kreševo kod Mostara.
Ovoj proslavi prethodi devetnica Sv. Josipu koju predvodi i propovijeda mr Željko Marić, rektor Nadbiskupskog sjemeništa u Travniku.
