Jedna osoba poginula u teškoj nesreći, promet obustavljen

​U Nezucima kod Višegrada jutros je u prometnoj nesreći poginula jedna osoba, a promet je obustavljen do završetka očevida, rečeno je u fočanskoj Policijskoj upravi.

​Glasnogovornica Policijske uprave Svjetlana Govedarica navela je da su u jutrošnjoj prometnoj nesreći sudjelovala dva osobna vozila.

​U tijeku očevid prometne nesreće

​„O događaju je obaviješten dežurni tužitelj Okružnog javnog tužiteljstva Istočno Sarajevo, koji je izašao na mjesto događaja. Očevid obavljaju pripadnici Policijske postaje Višegrad”, rekla je Govedarica.

​Nesreća prijavljena u 06:50 sati

​Dodala je kako je Policijskoj postaji Višegrad jutros u 6:50 sati prijavljeno da se dogodila prometna nesreća.

​Više informacija o uzrocima ove prometne nesreće bit će poznato nakon završetka istražnih radnji.

Scena.ba