Izvučeni sretni dobitnici CM-ove velike nagradne igre “Rođendan slavimo i Polo vozimo”

Nakon izvlačenja prvog kruga CM-ove nagradne igre “Rođendan slavimo i Polo vozimo”, danas je u CMV-u Vitez održan drugi krug izvlačenja sretnih dobitnika povodom 15. rođendana CM-a. Uručeno je puno kvalitetnih nagrada, a najveću pozornost privukla su dva nagradna automobila VW Polo koje su osvojile Nerma Hrvačić iz Živinica i Jelena Kojić iz Kozarske Dubice. Unicredit poklon karticu od 1 000 KM osvojile su Marija Jovanović iz Banja Luke i Ivana Đotlo iz Viteza. Vikend za dvije osobe u Etno selu Čardaci osvojili su Dominik Štrbac iz Travnika i Vesna Nakić iz Doboja. Sretne dobitnice LCD TV-a su Milena Kuzmić iz Doboja i Dženana Bračković iz Sarajeva, dok tableti idu u ruke Danijele Peulić iz Banja Luke i Selme Pašić iz Sarajeva. CM poklon bon od 100 KM osvojile su:
  • Snježana Kuvač, Banja Luka
  • Zora Džambas Mlakić, Novi Travnik
  • Adina Hadžić, Sarajevo
  • Jadranka Tomić, Mostar
  • Ivana Kitonjić, Prijedor
  • Tatjana Janjić, Han Pijesak
CM poklon bon od 50 KM osvojile su:
  • Sanja Marković, Banja Luka
  • Tamara Jungić, Banja Luka
  • Lola Miljković, Trebinje
  • Samra Dervišević, Sarajevo
  • Fehima Odobašić, Zenica
  • Mensura Mustafić Alagić, Sarajevo