Nakon izvlačenja prvog kruga CM-ove nagradne igre “Rođendan slavimo i Polo vozimo”, danas je u CMV-u Vitez održan drugi krug izvlačenja sretnih dobitnika povodom 15. rođendana CM-a.
Uručeno je puno kvalitetnih nagrada, a najveću pozornost privukla su dva nagradna automobila VW Polo koje su osvojile Nerma Hrvačić iz Živinica i Jelena Kojić iz Kozarske Dubice.
Unicredit poklon karticu od 1 000 KM osvojile su Marija Jovanović iz Banja Luke i Ivana Đotlo iz Viteza.
Vikend za dvije osobe u Etno selu Čardaci osvojili su Dominik Štrbac iz Travnika i Vesna Nakić iz Doboja.
Sretne dobitnice LCD TV-a su Milena Kuzmić iz Doboja i Dženana Bračković iz Sarajeva, dok tableti idu u ruke Danijele Peulić iz Banja Luke i Selme Pašić iz Sarajeva.
CM poklon bon od 100 KM osvojile su:
- Snježana Kuvač, Banja Luka
- Zora Džambas Mlakić, Novi Travnik
- Adina Hadžić, Sarajevo
- Jadranka Tomić, Mostar
- Ivana Kitonjić, Prijedor
- Tatjana Janjić, Han Pijesak
CM poklon bon od 50 KM osvojile su:
- Sanja Marković, Banja Luka
- Tamara Jungić, Banja Luka
- Lola Miljković, Trebinje
- Samra Dervišević, Sarajevo
- Fehima Odobašić, Zenica
- Mensura Mustafić Alagić, Sarajevo
-