IDEMO SVI: U Novom Travniku sutra snimanje milenijske fotke za Vatrene

Udruga “Uvijek vjerni – Novi Travnik” poziva navijače hrvatske nogometne reprezentacije na snimanje milenijske fotografije uz moto “Srce ponosno za Vatrene”.

Snimanje milenijske fotografije bit će u nedjelju, 15. 7. u 13 sati na Gradskom stadionu u Novom Travniku.

Organizatori pozivaju sve navijače Vatrenih da dođu na gradski stadion i sudjeluju u snimanju milenijske fotografije podrške hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji pod motom “Srce ponosno za Vatrene”.

“Dođite i obucite dresove, srce Središnje Bosne – Srce ponosno uz Hrvatsku i Vatrene”, naveli su organizatori udruga Uvijek vjerni Novi Travnik u svom pozivu.

Dnevnik.ba