Jutros oko 6:30 sati u Novoj Biloj se dogodila teška prometna nesreća, u kojoj su sudjelovala dva motorna vozila.
Kako neslužbeno doznajemo u sudaru Golfa i Audija na magistralnom putu Sarajevo-Banja Luka u mjestu Nova Bila dvije osobe su povrijeđene i prevezene u bolnicu u Novoj Biloj.
Uviđaj obavljaju pripadnoci PS Travni, a promet se od ranog jutra na toj dionici odvija usporeno.
