Fabo Stanić i Refik Lendo uputili Božićnu čestitku

Predsjedavajući Općinskog vijeća Novi Travnik Fabo Stanić i načelnik Refik Lendo uputili su Božićnu čestitku.

Prenosimo čestitke:

Povodom božičnih i novogodišnjih blagdana u ime Općinskog vijeća Novi   Travnik   i   u   svoje   osobno   ime   vjernicima katoličke vjeroispovijesti   čestit Božić i porođenje Isusovo, sa željom da predstojeće božične blagdane proslavite u zdravlju, miru, radosti i ljubavi sa svojim obiteljima i prijateljima i susjedima.

Svim građanima općine Novi Travnik sretna i uspješna Nova 2019. god. i neka vam Nova godina bude godina uspjeha,zdravlja,ljubavi, mira,godina u kojoj će se ostvariti sve vaše želje.

PREDSJEDATELJ

Fabo  Stanić

 

U povodu katoličkog blagdana Božića, svim vjernicima upućujem najiskrenije čestitke!

Neka vam radost Božića u domove unese dobro zdravlje, sklad u porodici i uspjeh u poslu kojim se bavite.

NAČELNIK

Refik Lendo