Predsjedavajući Općinskog vijeća Novi Travnik Fabo Stanić i načelnik Refik Lendo uputili su Božićnu čestitku.
Prenosimo čestitke:
Povodom božičnih i novogodišnjih blagdana u ime Općinskog vijeća Novi Travnik i u svoje osobno ime vjernicima katoličke vjeroispovijesti čestit Božić i porođenje Isusovo, sa željom da predstojeće božične blagdane proslavite u zdravlju, miru, radosti i ljubavi sa svojim obiteljima i prijateljima i susjedima.
Svim građanima općine Novi Travnik sretna i uspješna Nova 2019. god. i neka vam Nova godina bude godina uspjeha,zdravlja,ljubavi, mira,godina u kojoj će se ostvariti sve vaše želje.
PREDSJEDATELJ
Fabo Stanić
U povodu katoličkog blagdana Božića, svim vjernicima upućujem najiskrenije čestitke!
Neka vam radost Božića u domove unese dobro zdravlje, sklad u porodici i uspjeh u poslu kojim se bavite.
NAČELNIK
Refik Lendo
