Kako je priopćeno jutros iz JP “Vilenica Vodovod” zbog sanacije kvara na cjevovodu DN 200 u ulici Stjepana Tomaševića, doći će do prekida u vodosnabdijevanju za dio ulice Stjepana Tomaševića ( ispod gradske pekare ), Stojkovićima, Novom naselju, ulici Kraljice Katarine i industrijskoj zoni “Neobarje”.
