Danas je na platou Hrvatskog amaterskog kazališta u Travniku odigran jako zanimljiv odbojkaški turnir.
Turnir su organizirali članovi Hrbatskog amaterskog kazališta Travnik, a na turniru je sudjelovalo 12 jako kvalitetnih ekipa.
U finalu su se sastali domaćini i ekipa Sportskog društva Hrvatske bolnice dr.fra Mato Nikolič iz Nove Bile.
U finalu su se bolje snašli “doktori” i zasluženo su odnijeli prvo mjesto na ovom turniru.
