Udruženje dijabetičara djece i mladih „Slatkiš “ povodom Svjetskog dana borbe protiv dijabetesa organizira drugu „Slatku utrku”, koja se održava danas u Sportskoj dvorani u Novom Travniku u vremenu od 13 do 15 sati.
U utrci će sudjelovati djeca osnovnih škola sa područja Srednjobosanskog kantona.
Za sve prisutne biti će organizirano i mjerenje šećera u krvi.
Organizatori pozivaju sve građane da dođu na utrku i svojom nazočnošću uveličaju ovaj događaj i na taj način podrže rad Udruženja i zajedničku borbu protiv dijabetesa