Članovi Moto kluba Vitezovi MM darivali učenike prvih razreda

Moto klub Vitezovi MM uspješno je realizirao akciju darivanja paketića učenicima prvih razreda Osnovne škole Vitez.

Naime, članovi Kluba su, odjeveni u odijela Djeda mraza, podijelili ukupno 107 paketića za vrijedne učenike.

U obje OŠ “Vitez”, kako sami kažu, dočekali su ih vedri osmijesi djece, ali i srdačnost nastavnog osoblja, te ravnatelja.

Moto mrazovi vas srdačno pozdravljaju i vidimo se opet!,poručili su Vitezovi MM.