BORIS IZ KISELJAKA, PRIPADNIK ORUŽANIH SNAGA BIH POSTIDIO DRŽAVU: NE PLJUJ ONO ŠTO TE RODILO, NAŠU BOSNU!

Tokom Svjetskog prvenstva u Rusiji i utakmica u kojima je sudjelovala reprezentacija  Hrvatske, nerijetko su izbijali incidenti zbog kojih se većina građanstva zgrozila.

Građani Širokog Brijega, točnije, veliki broj navijača, nakon svake utakmice – skandirali su užasne poruke koje vrijeđaju Bosnu i Hercegovinu, državu u kojoj žive,piše Kiseljak.info.

Tim povodom se na Facebooku oglasio i jedan sjajan čovjek iz Kiseljaka, pripadnih Oružanih snaga BiH, Boris Lovrić.

Njegov status prenosimo u cjelosti: