Strašna nesreća nadomak Zagreba: Automobil se zabio u stup, scene su jezive

Teška prometna nesreća dogodila se u ponedjeljak oko 13:15 u Velikoj Gorici.

Na križanju Avenije Ivana Pavla II i državne ceste D31, u neposrednoj blizini Zrakoplovno-tehničkog centra, vozač je izgubio kontrolu nad automobilom i zabio se u prometni stup. Fotografije s mjesta nesreće su jezive. 

Nesreća u Velikoj Gorici - 6Nesreća u Velikoj Gorici – 1Foto: Marko Prpic/Pixsell

Nesreća u Velikoj Gorici - 6Nesreća u Velikoj Gorici – 2Foto: Marko Prpic/Pixsell

Nesreća u Velikoj Gorici - 6Nesreća u Velikoj Gorici – 3Foto: Marko Prpic/Pixsell

Vozilo je smrskano do neprepoznatljivosti, a hitne službe žurno su stigle na mjesto nesreće te su spasile vozača, koji je prevezen na pružanje pomoći u KBC Zagreb. Težina ozljeda bit će utvrđena naknadno, rekli su nam u zagrebačkoj policiji. U nesreći je sudjelovalo samo jedno vozilo.

Nesreća u Velikoj Gorici - 6Nesreća u Velikoj Gorici – 4Foto: Marko Prpic/Pixsell

Nesreća u Velikoj Gorici - 6Nesreća u Velikoj Gorici – 5Foto: Marko Prpic/Pixsell

Nesreća u Velikoj Gorici - 6Nesreća u Velikoj Gorici – 7Foto: Marko Prpic/Pixsell

Promet tim dijelom je zaustavljen, a u tijeku je očevid, nakon kojeg će biti poznato više okolnosti te nesreće.

Scena.ba