TEŠKA PROMETNA NESREĆA U MOSTARU: Automobil udario u rasvjetni stub, dvije osobe povrijeđene

Na Novoj gradskoj magistrali u Mostaru, oko 18:15 sati, dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je sudjelovao jedan automobil marke Mercedes.

“Dvije su osobe ozlijeđene i prevezene u mostarsku bolnicu. Za sada nije poznat stupanj njihovih ozljeda”, rekli su za portal Radiosarajevo.ba iz Operativnog centra MUP-a HNŽ-a.

Fotografija koju je objavio portal Hercegovina.info pokazuje da je automobil udario u stup ulične rasvjete.

Policija i hitne službe su na terenu i vrše očevid, a više informacija bit će poznato nakon okončanja službenih procedura.

Scena.ba