Teška prometna nesreća dogodila se kasno sinoć u banjalučkom naselju Česma u kojoj je bilo ozlijeđenih osoba, a na automobilu je nastala velika materijalna šteta.
Do nesreće je došlo na mostu na nasipu, a kako navodi ATV, sudjelovalo je jedno vozilo.
ATV piše da je ekipa Hitne pomoći prevezla ozlijeđene osobe u bolnicu, no nije poznato koliko ih je.
Vozilo je vjerojatno udarilo u desnu ogradu mosta te je od siline udarca razbilo ogradu i vratilo se na kolnik.
Trenutno nisu dostupne službene informacije o tome što se dogodilo i koliko je osoba ozlijeđeno.
Scena.ba
