Nekoliko tisuća Novotravničana Novu godinu dočekalo je na trgu ispred zgrade Općine.
Nakon dugo vremena Novotravničani su Novu godinu dočekali na otvorenom, a sve prisutne zabavljala je mlada pjevačica Đejla Ramović, uz spektakularnog voditelja Dragoslava Pelca, koji je svojom energijom držao atmosferu na vrhunskom nivou.
Uz vatromet koji je trajao nekoliko minuta Novotravničanima se obratio i načelnik Refik Lendo, koji je zaželio sretnu i uspješnu Novu godinu.
https://youtu.be/Ms8BXz-XxD4
