Već 12.godina za redom Planinarsko društvo KUK iz Novog Travnika organizira novogodišnji uspon na Vranicu.
Ove godine unatoč lošem vremenu, sudjelovalo je oko stotinjak planinara i rekreativaca.
Cjelodnevno druženje započelo je u 6 sati okupljanjem u caffe Milanu, a onda se preko Kotara, Busovačkih staja, Jezera planinarilo do vrha Vranice zvanog Nadkrstac.
Druženje je kasnije nastavljeno u domu Sebešić, gdje se uz vino i mezu zapjevalo i družilo do kasnih sati.
Vidimo se dogodine na 13.usponu na Vranicu!
